Багаторічник порадує садівника густими сходами, що повністю покривають ділянку. Для формування гарних форм та наземних малюнків за допомогою рослини слід пророщувати насіння фізостегії через розсаду.
Посадка
Виберіть добре дреноване місце з належним освітленням. Аренарія Монтана любить сонячні ділянки, але вона також може рости в легкій тіні.
Впевніться, що ґрунт добре дренований, і додайте пісок або гравій, якщо це необхідно для поліпшення дренажу.
Висадіть Аренарію Монтана на глибину приблизно 5-7 см і залийте її водою. У перші тижні після посадки регулярно поливайте рослину, доки вона не вкоріниться.
Догляд
Поливайте рослину регулярно, але уникаючи пересихання ґрунту. Вона не потребує великої кількості води.
Видаліть бур'яни та інші рослини, які можуть конкурувати за світло та вологу.
Під час активного росту (весна та літо) внесіть органічне добриво для сульфурної рослини раз на місяць.
Після цвітіння можна обрізати старі квіткові стебла для стимуляції нового росту.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння багаторічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 10 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,02 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий |
- Ціна: 17,95 ₴


