
Барвінок (Катарантус) Хетвейв Пепермінт 860 Семена 10шт. Florium
21,95 ₴
17,56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 726927
Посадка
Виберіть добре освітлене місце для посадки Барвінку Хетвейв. Ця рослина краще росте на прямому сонячному світлі або у легкій півтіні. Вона вимагає добре дренованого ґрунту, багатого органічними домішками. Перед посадкою переконайтеся, що ґрунт вологий, але не занадто мокрий.
Догляд
Барвінок Хетвейв потребує помірного поливу. Не дозволяйте ґрунту висихати повністю між поливами, але також уникайте залишків води. Регулюйте полив залежно від вологості ґрунту та кліматичних умов. Краще поливати рослину рано вранці або у вечірні години, щоб уникнути випаровування вологи.
Регулярне удобрення сприятиме здоровому росту і більш барвистим квітам. Використовуйте рідке універсальне розчинне добриво для квітучих рослин. Застосовуйте його згідно з інструкціями на упаковці. Уникайте перевищення рекомендованих доз удобрень, оскільки це може завдати шкоди рослині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 25-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий |
- Ціна: 17,56 ₴


