Багатолітник потішить садівника густими виходами, що повністю покривають ділянку. Для формування красивих форм і наземних малюнків за допомогою рослини треба пророщувати насіння фізостегії через розсаду.
Час посадки. У відкритий ґрунт посів проводиться у квітні та майці. Садоводу треба орієнтуватися на погодні умови. Адже якщо посіяти насіння під час нічних заморозків, швидкість росту й кількість рослин буде куди меншою, ніж в умовах теплої весни.
Місце посадки. Рослина легко вирощувати незалежно від місця розташування. Фізостегія чудово розвивається під прямими сонячними променями, у тіні та півтіні.
Глибина посадки. Оскільки насіння білої віргінської фізостегії невеликі, глибина посіву також має бути невеликою. Для добірного насіння з паковання підійдуть лунки завглибшки не більш ніж 0,5 см.
Догляд. Крім того, що культура може рости довгий час без догляду, вона ще й вважається агресивним конкурентом для інших кольорів. Тому фізостегію краще вирощувати на окремих клумбах або в горщиках. Якщо квітка росте у відкритому ґрунті, раз на 2-3 роки її треба омолоджувати через пересадку. З осені до весни рослина не потребує догляду. Влітку треба забезпечити культури помірний вологий ґрунт.
Купити посадковий матеріал дешевий у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння багаторічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 60 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,01 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 38,95 ₴


