Посадка
Обирайте сонячне місце для гомфрени, оскільки вона вимагає багато світла для найкращого росту і цвітіння.
Гомфрена віддає перевагу добре дренованому ґрунту. Перед посадкою може бути корисним додати трохи компосту або органічного добрива.
Ви можете вирощувати гомфрену з насіння або використовувати розсаду. Насіння можна сіяти безпосередньо в ґрунт після останнього морозу.
Догляд>
Регулярно поливайте рослину, особливо в періоди захуси. Уникайте пересушування ґрунту. Під час активного росту можна додавати універсальне добриво для квіткових рослин раз на місяць. Щоб сприяти подовженню цвітіння, видаляйте відцвіли квіти.>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Гомфорна |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 15 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,95 ₴



