Посадка
Вибір місця: Обирайте сонячне місце для посадки еустоми. Вона вимагає багато сонячного світла для найкращого росту і цвітіння.
Підготовка ґрунту: ґрунт повинен бути добре дренованим та родючим. Внесіть органічні добрива або компост до ґрунту перед посадкою.
Посадка: Еустому Ехо F1 можна садити в ґрунт на відстані приблизно 30-45 см одна від одної.
Догляд
Регулярно поливайте рослину, підтримуючи рівномірну вологість ґрунту. Уникайте пересушування.
Під час активного росту можна внести рідке комплексне добриво для квіткових рослин.
Регулярно видаляйте відцвілі квітки, щоб сприяти подовженню цвітіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння еустоми або лизиантуса |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | січень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 70 см |
| Глибина посадки | 1 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | лютий |
| Період цвітіння (закінчення) | лютий |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44,95 ₴



