Посадка
Календула Фієста вимагає сонячного місця для належного росту та цвітіння.
Рекомендується висаджувати рослину в добре дренований ґрунт з додаванням компосту або перегною.
Догляд
Регулярно поливайте календулу, уникайте пересихання ґрунту.
Після цвітіння видаліть в'ялі квіти для підтримки нового цвітіння та збереження ефектного вигляду рослини.
Календулу можна використовувати для приготування медичних чаїв, засобів для догляду за шкірою, а також для виготовлення сушених квітів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,95 ₴



