Посадка
Ви
беріть сонячне або слабко затінене місце для посадки Мальви Фісіфолія.Рекомендується використовувати добре дренований ґрунт з нейтральним або слабо кислим pH.
Розсаду можна висаджувати весною або ранньою осінню.
Догляд
Регулярно поливайте рослину під час сухих періодів, але уникайте перенасичення ґрунту водою.
Видаліть в'ялі квіти для підтримки нового цвітіння та стимулювання росту.
Мальва Фісіфолія витримує морози, але в зиму можна накрити рослину сухою соломою для захисту коренів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Насіння дворічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 150 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,95 ₴



