Посадка
Використовуйте добре дренований ґрунт з додаванням вермикуліту для поліпшення дренажу.
Виберіть горщик, який має отвори для водостоку, щоб уникнути переїмки ґрунту.
Рекомендується пересаджувати рослину через 2-3 роки, коли вона виросла.
Догляд
Поливайте рослину регулярно, але не допускайте залишкової вологи. Дайте ґрунту трохи висохнути між поливами.
Змочуйте листя водою, особливо влітку, щоб зберегти вологість.
Оптимальна температура для оріхофрагмуса Віолас - від 18 до 24 градусів Цельсія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 25-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,56 ₴



