Посадка
Оберіть сонячне або слабко сонячне місце для посадки чорнобривців 'Мінута'. Вони віддають перевагу добре освітленій області.
Чорнобривці відповідають добре дренованому ґрунту з нейтральним або слабо кислим pH. Додайте добриво, яке багате органічними речовинами, перед посадкою.
Висаджуйте чорнобривці 'Мінута' в вологий ґрунт на відстані приблизно 15-20 см один від одного.
Догляд
Поливайте рослини регулярно, особливо в сухий і спекотний період. Уникайте переливу, оскільки це може призвести до гниття коренів.
Внесіть універсальне добриво для квіткових рослин відповідно до інструкцій на упаковці раз на місяць протягом активного росту.
Видаліть в'ялі квіти та листя, щоб стимулювати подовження цвітіння та підтримувати естетичний вигляд рослин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 35-40 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,16 ₴



