З цибулин Moonlight Sensation легко виростити розкішну рослину для прикраси території та зрізу в букети.
Час посадки. Нарциси висаджують з кінця літа. Осінній термін посадки завершується за 2-3 тижні до перших заморозків.
Місце посадки. Рослина сонцелюбива, проте не любить пориви вітру та високі ґрунтові води. Ґрунт повинен бути легким, слабокислим або слаболужним.
Глибина посадки. Цибулини висаджуються на піщану подушку на глибину 20 см.
Догляд. Нарцисам необхідний своєчасний полив і свобода від бур'яну. Для отримання рясного цвітіння слід розпушувати й удобрювати ґрунт 1-2 рази за активний період. Сорт легко переносить морози без укриття, але в разі ранніх заморозків слід прикрити верхній шар землі листям і травою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Мініатюрні нарциси |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 25 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/14 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64,95 ₴




