Під час посадки слід звертати увагу на розташування цибулин та інтервали між ними. Мінімальна відстань між рослинами - 12 см.
Час посадки. Цибулини поміщають в ґрунт теплою осінню.
Місце посадки. Сорт Tricollet любить сонце і поживні ґрунти. Слід уникати повної тіні та застоїв вологи.
Глибина посадки. Досить великі цибулини нарциса Tricollet важливо досить глибоко розмістити під землею, попередньо розправивши вусики рослини. Глибина посадки повинна становити щонайменше 15 см.
Догляд. Догляд за нарцисом простий - квітці буде потрібен помірний полив з дня появи першої зав'язі та через 1,5 місяця після сходження бутонів. Також Tricollet потребує повітря та хорошого просихання ґрунту, тому земля навколо рослини повинна бути позбавлена бур'яну і кірочок. Пересадкою нарциса можна займатися через 3-5 років після посадки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Нарциси з розсіченою коронкою |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 35-45 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 127,95 ₴





