Посів. Петрушка - холодостійка рослина. Молоді пагони витримують заморозки до 9 ° С морозу, а дорослі рослини успішно зимують у відкритому ґрунті. Тому петрушку можна сіяти дуже рано навесні. Не приносять їй шкоди і високі температури. Хоча петрушку і вважають посухостійкою культурою, її слід регулярно поливати, щоби утворювалися і розвивалися нові листки. На початку вегетації, коли зростання її повільне і формується коренева система, вона найбільш вимоглива до ґрунтової вологості. Петрушка невимоглива до світла. Успішно росте і в тінистих місцях . Петрушку висівають під зиму або ранньою весною. Підзимовий посів проводять у грудні з таким розрахунком, щоб насіння зійшло ранньою весною. Посів проводять на вирівняній поверхні рядками на відстані 15 см між ними. Насіння розподіляють рівномірно в рядках. Сходи петрушки мають слабку пробивну здатність і дуже ніжні, тому їх висівають не глибше 2-2,5 см.
Догляд. Своєчасне видалення бур'янів. Листову петрушку не проріджують. Кореневу петрушку проріджують, якщо необхідно, після оформлення розетки з 3-4 листків залишаючи відстань 5-8 см між рослинами. Листову петрушку підживлюють аміачною селітрою.
Зробити замовлення за приємною ціною можна у нашому інтернет-магазині посадкового матеріалу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Забуті овочі |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 г |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
- Ціна: 18,95 ₴


