Вирощувати розмарин 'Роса Моря' можна у квіткових горщиках або у відкритому ґрунті. У будь-якому випадку спочатку посадковий матеріал потрібно пророщувати. Для цього необхідно:
-
помістити насіння в серветку і зволожувати його кожен день;
-
через 3-4 дні посадити його в місткість з пухкою землею;
-
висадити на глибину 1-2 см і присипати ґрунтом;
-
обов'язково полити з пульверизатора;
-
накрити плівкою або склом;
-
перенести контейнер в тепле місце.
Коли з'являться паростки, ящик варто перенести на підвіконня, а укриття зняти. Підрослі рослини необхідно пересадити в окремі горщики. Надалі їх можна вирощувати у квіткових горщиках або пересадити на ділянку. Посадку на ділянку варто проводити навесні, коли земля буде досить прогріта.
Розмарин - теплолюбна культура, йому потрібно багато сонячного світла і тепла. Крім температури важлива і якість ґрунту. Потрібен легкий, пухкий ґрунт з домішкою вапна.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння приправ |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0.03 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 27,95 ₴



