Посадка
Виберіть сонячне або слабко затінене місце для посадки Іберісу 'Сніжок'.
Рослину можна висаджувати як в садовий ґрунт, так і в контейнери чи горщики.
Рекомендується добре дренований ґрунт з додаванням органічного добрива.
Догляд
Підтримуйте постійну вологість ґрунту, особливо під час перших кількох місяців після посадки, але уникайте перенасичення ґрунту водою.
Після цвітіння видаліть в'ялі квіти для підтримки нового цвітіння та збереження компактної форми рослини.
Іберіс 'Сніжок' не вимагає інтенсивного обрізання, але можна видалити старі, сухі гілки для підтримки загального здоров'я рослини.
Зимою рекомендується накрити рослину сухою соломою чи мульчею, щоб захистити її від морозів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння багаторічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,05 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41,95 ₴



