Висадити мікс з різних квітів хіонодокси можна на галявині, терасі, клумбі. Також рослина використовується для прикраси передніх двориків і сучасних ландшафтних насаджень.
Час посадки. Період посадки рослини досить короткий. Цибулини висаджують в землю тільки у вересні.
Місце посадки. Рослині необхідний легкий проникний ґрунт будь-якого типу. Розміщувати рослину можна і на сонці, і в півтіні.
Глибина посадки. Висаджують хіонодокси за принципом 5х5.
Догляд. Рослина любить вологу, тому полив стає основною вимогою щодо догляду. Хіонодокса любить свободу від інших рослин, тому прибирання території обов'язково має бути присутнє. Розмножують квітку за принципом поділу кущів не раніше липня. Зимує рання прикраса саду у відкритому ґрунті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ландшафтні мікси |
| Вологість грунту | Помірно волога, Волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 15-20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 30 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 5+ |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134,95 ₴



