Вирощувати кервель можна у відкритому ґрунті. Він простий в посадці. Якщо виростити розсаду в домашніх умовах, ймовірність отримати багатий врожай буде набагато більше. Вирощування в горщиках вимагає великого шару дренажу і регулярного поливу. Посадка виконується в кілька етапів:
-
в місткість глибиною 20 см насипте дренаж і ґрунтову суміш;
-
використовуйте слаболужний ґрунтовий субстрат;
-
полийте землю і дайте їй висохнути;
-
на глибину 1-1,5 см посадіть насіння;
-
накрийте поверхню поліетиленовою плівкою або склом.
Згідно із загальними правилами будь-яку зелень потрібно вирощувати в місці, куди щодня протягом 6 годин потрапляє сонячне світло. Культура, яку ще називають французької петрушкою, добре росте при яскравому освітленні. Їй підходить температура від 14 до 24 градусів.
Періодично місткість потрібно провітрювати, а ґрунт поливати. Після появи сходів плівку або скло можна зняти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Розсада |
| Культура | Петрушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння приправ |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 400 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 8,06 ₴



