Квітка космеї розмножується насінням, причому сіяння може здійснюватися як безпосередньо у відкритий ґрунт на ділянках саду, так і на розсаду. Не висуває особливих вимог до вирощування.
Час садіння. Від початку весни можна проводити сіяння насіння у відкритий ґрунт — відразу після того, як із землі зійде весь сніг. Оптимальний час висадження космеї — квітень-травень.
Місце садіння. Космея сорту Пікоті потребує сонячних ділянок саду. Вона віддає перевагу пухкому, добре дренованому, помірно родючому ґрунту зі слабокислою реакцією середовища.
Глибина садіння. Краще проростання насіння забезпечує правильна глибина садіння. Насіння космеї висаджують у ґрунт на глибину 1 см. Схема садіння — 20 х 40 см.
Догляд
Космея потребує регулярного поливання, прополювання та пропушування ґрунту. Рослина чуйна до внесення підживлення, що стимулює цвітіння. За вегетаційний сезон можна тричі підживити космею. Будуть доречними і позакореневі підживлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 120 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
- Ціна: 9,95 ₴



