


Лілія Magic Star (Махрова квітка) Ароматная 136 Луковицы 1шт. Florium
99,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 203525
Сорт належить до Східних гібридів, тому не слід висаджувати його в ґрунті зі свіжою органікою і вмістом вапняку.
Час посадки. Цибулини можна висаджувати в колективі з іншими квітами у квітні-травні. Якщо ж весняний період вже пройшов, рання весна також підійде для вкорінення рослини.
Місце посадки. У місці, де буде рости лілія Magic Star, не повинна скупчуватися вода. В іншому рослина невибаглива, може рости як в тіні, так і під променями сонця, в чорноземі та суглинку, удобреному і природно наповненому ґрунті.
Глибина посадки. Весняна та осіння посадки проводяться на глибину 20-25 см.
Догляд. Через зниження висоти лілії на 4-5 рік цибулини викопують і пересаджують. В інший час рослина знаходиться в ґрунті.
Для отримання рясного цвітіння сорт помірно поливають і підгодовують не менше двох разів за сезон. Якщо місце розташування не захищене від вітру, Magic Star може знадобитися опора.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Махрові лілії |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 100 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 99,95 ₴


