Посадка. Гальтонія - цибулинна пізно цвітуча, багаторічна рослина, дуже схоже на гіацинт. Вирощується як кімнатна і садова рослина. У відкритому грунті росте на родючих, добре дренованих грунтах. Місце обирає сонячне, захищене від вітру. Цибулинки висаджують на глибину близько 15 см, на відстань 20 - 30 см. Період посадки - пізня осінь або весна. При посадці в горщики, цибулини заглиблюють на 10 см.
Догляд. Гальтонія потребує регулярного поливу, особливо на початку вегетації з весни до літа. Грунт повинен бути вологим. Не допускається застою води. У регіонах з теплими зимами Гальтонію залишають зимувати в землі, в інших випадках - цибулинки викопують. Висушені цибулини зберігають у сухому прохолодному місці. Молоді рослини потрібно вкривати від весняних заморозків.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Гальтония |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 90 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 25 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 49,95 ₴



