Посадка. Для посадки ліатріс вибирають сонячне, тепле місце. Грунт він воліє легку, родючу, дренированную. Кращий час для посадки - весна або початок осені. Кореневища висаджують на глибину 5-7 см, на відстань 15-20 см один від одного. Добре полийте і замульчуйте. А пересадку ліатріс добре переносять навіть в квітучому стані. Мрія, а не квітка для початківця садівника!
Догляд. Ліатріс не любить перезволоження, тому в жодному разі не можна допускати застою води. Інакше кореневище ліатріс загніет. У період засухи потребує зрошенні. Навесні підгодуєте повним мінеральним добривом, навколо кущиків замульчуйте і добре полийте. Зимує без укриття.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ліатріс |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 80 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Тип садивного матеріалу | Цибулини |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54,95 ₴



