Посадка. Еукоміс вирощується як контейнерна культура. Цибулини висаджують у великому глибокі горщики з дренажним отвором, тому еукоміс потребує регулярного поливу, але не переносить застій води. Посадку здійснюють в кінці березня - квітні. Висаджують так, щоб верхівка цибулини була врівень із землею. Використовують повітропроникну землесуміш, яка складається з землі, піску і торфу.
Догляд. З настанням стійкого тепла еукоміс виносять на вулицю і використовують як контейнерного рослини. Також можна прикопати горщик з еукомісом до осені в добре дренированном теплом і сонячному місці. Восени цибулини еукоміса викопують і зберігають до весни в сухому прохолодному місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ексклюзивні цибулини |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 40-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64,95 ₴





