Висота лілії Passion Moon невелика, тому посадити рослину можна як у відкритий ґрунт, так і в горщик або контейнер для прикраси терас, балконів, альтанок і мансард.
Час посадки. Для висадки лілій є два періоди - весняний та осінній. Перший починається в середині квітня, а другий випадає на початок вересня і закінчується в середині жовтня.
Місце посадки. Азіатські лілії теплолюбні, тому освітлене сонцем місце стане прекрасним вибором. Сорт здатний прижитися в будь-яких ґрунтах з досить хорошим дренажем і відсутністю підземних вод.
Глибина посадки. Лілії слід поміщати в лунки глибиною близько 20 см.
Догляд. Для того, щоб рослина могла харчуватися тим, що є в ґрунті, необхідно 3-4 рази за активний період підгодовувати рослину комплексними добривами. Поливи впливають на щедрість і яскравість цвітіння, але краще вибирати ранковий час, а також уникати застоїв води.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | OT лілії гібриди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 140-150 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 89,95 ₴





