Посадка. LA-гібридам лілій - підходять родючі нейтральні грунти. При цьому, глибина родючого шару на місці посадки лілій не повинна бути менше 25-30 см. Глибина посадки - 10-15 см. Відстань між рослинами - близько 30 см. Період посадки - осінь чи весна. При вирощуванні LO-гібридів, додержуються правила «ноги в тіні, голова на сонці». При недоліку сонця стебла будуть рости не вгору, а вбік, у бік сонця. Люблять кислі грунти. Глибина посадки - 10-15 см. Відстань між рослинами - близько 30 см. Період посадки - осінь чи весна.
Догляд. LA-гібриди - невибагливі. Вони найкращі лілії для вигонки. Під час вегетації підживлюють лілії 3-4 рази комплексними мінеральними або органо-мінеральними добривами. Морозостійкі (до -40 ° С). При вдалому підборі місця посадки, можна на зиму не вкривати. При виборі місця посадки воліють ділянки, де взимку накопичується багато снігу. В інших випадках, вкривають шаром торфу або перегною. Дуже важливий правильний полив - тільки під корінь і бажано вранці, щоб листя встигли до ночі висохнути. При поливі ввечері дуже швидко розвивається сіра гниль (ботритис). На зиму потребують укриття (достатньо сухого торфу, шаром 15-20 см). Зимостійкість невисока. Тому їх краще вирощувати в контейнері. При вирощуванні у відкритому грунті, цибулини на зиму викопують і зберігають при температурі +5 ° С.. Підходять для вигонки. Ідеальні для зрізання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Азіатські лілії гібриди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 100-110 см |
| Глибина посадки | 17 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 54,95 ₴




