


Лілія Viva la Vida AOA Гібридна Різнобарвний, Жовтогарячий Луковиці 1 шт. Florium
69,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 203210
Лілія Viva la Vida віддає перевагу ґрунту з нейтральним середовищем. Висаджувати її варто на сонячних ділянках. Також подбайте про дренаж, застій води біля коренів рослини не піде йому на користь, це може викликати їх загнивання.
Ґрунт для посадки має бути пухким: супусь або чорнозем. На дно ями варто покласти компост. Навезення використовувати як добриво не можна. Для дренажної подушки підійде шар піску.
Час посадки. Оскільки ця рослина морозостійка, то посадку цибулин можна садити в осінній або весняний період.
Місце посадки. Лілію добре росте на сонячних ділянках або за розсіяного світла. Варто підшукати відповідне місце заздалегідь, щоб воно відповідало потребам квітки та мало функцію прикрашання ділянки. Також необхідно подбати про поливання рослини. Бажано поливати 1-2 рази на тиждень, бажано вранці. У період вегетації варто підгодовувати мінеральними добривами.
Глибина посадки. Яма для посадки має бути глибиною 15 см і на відстані 20 см від інших рослин.
Догляд. У догляді лілія Viva la Vida невибаглива, багато уваги до себе не потребує. Вона стійка до грибкових захворювань, якщо правильно виробляти полив і не заливати її. Морозостійка, може витримувати до -34 °C, завдяки генам азійських сортів, які брали участь під час виведення цього сорту. Лілія Viva la Vida — яскрава та практична у вирощуванні рослина.
У нашому інтернет-магазині Флоріум можна купити АОА лілії гібриди.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | AOA лілії гібриди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 100-110 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний, Помаранчевий |
- Ціна: 69,95 ₴


