Лілії прості у вирощуванні. Створити чудовий ландшафт під силу навіть садівнику-початківцю. Цибулини чудово зимують у ґрунті без необхідності викопування восени.
Час посадки. Найкраще приживаються цибулини, посаджені у вересні – на початку жовтня. Але це не означає, що не можна посадити лілії навесні чи влітку.
Місце посадки. Сорт лілій Caesars Palace добре росте на сонячних, напівтінистих ділянках з добре дренованим родючим ґрунтом (реакція слабокисла). Місце слід вибирати захищене від сильних поривів вітру, з гарною вентиляцією.
Посадка. Для досягнення найбільшого декоративного ефекту варто проводити посадку цибулин Caesars Palace групами. Посадкові ямки розташовують з відривом 20 см. Глибина посадки цибулин становить 10 см.
Догляд
Лілія не любить сильно ущільнені ґрунти, у зв'язку з чим виникає потреба в мульчуванні ґрунту корою сосни або модриною великої фракції, також можна скористатися сухою подрібненою травою. Полив помірний, але регулярний. У перший рік посадки можна не вносити добрива, а скористатися лише стимулятором коренеутворення, поєднавши його разом із поливом. Сорт лілій Caesars Palace характеризується гарною морозостійкістю.
Заходьте частіше в наш магазин для квітникарів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | ЛА і ЛО лілії гібриди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 90-100 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 54,95 ₴




