Посадка.
Ґрунт: для амарилісів потрібна легка та дренована ґрунтова суміш. Зазвичай використовують спеціальну ґрунтову суміш для амарилісів, яка містить переважно пісок, торф і перліт. Важливо, щоб ґрунт був розслаблений і повітропроникний.
Посадка: цибулину садять у горщик так, щоб вона на половину або на 1/3 частина була на поверхні ґрунту.
Горщик: горщик має бути досить просторий і мати гарний дренаж.
Полив: рослина потрібно регулярно поливати, але не допускати пересихання ґрунту.
Догляд.
Квітка потребує регулярного поливання, особливо під час активного росту та цвітіння. Забезпечте регулярне та достатнє зволоження ґрунту. Перегод водою може призвести до гниття цибулини, тому переконайтеся, що ґрунт висихає між поливаннями. Також квітка потребує добрива, особливо в період активного росту. Використовуйте добриво для квіткових рослин із низьким вмістом азоту. Не застосовуйте добрива під час періоду спокою рослини, яка зазвичай триває влітку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Амариліси махрові |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | 6 тижнів після посадки |
| Висота рослини | 40-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 26/28 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий |
- Ціна: 499,95 ₴





