Висаджують лілії на відкритих ділянках для їх прикраси, а також для вигонки під зріз. Прекрасні бутони порадують влітку простим доглядом і красою.
Час посадки. Посадку цибулин можна проводити теплою весною і восени. У разі висадки квітки навесні цвітіння може перенестися на наступний рік.
Місце посадки. Правильна посадка даного сорту лілії має на увазі вибір місця розташування з постійним сонцем, вологим дренованим ґрунтом. Бажано, щоб ґрунт був просякнутий органічними добривами.
Глибина посадки. Посадка White County залежить від розміру цибулини. В середньому посадкова лунка становить 15-17 см з опорою в розрахунку глибини на необхідність перевищення висоти цибулини у два рази.
Догляд. Лілія вважається не тільки сонцелюбивою, але і вологолюбною рослиною. Квітці необхідні регулярні поливи без застоїв вологи. Розпушування ґрунту і внесення добрив нададуть позитивний ефект на насиченість аромату і забарвлення квітки. Сорт не боїться зими, але вимагає укриття від морозів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Рожевий |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Махрові лілії |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 60-100 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 74,95 ₴





