Посадка. Смородина — світлолюбна рослина, але виносить легку півть. Віддаєте перевагу родючим, вологим, слабо кислим ґрунтам. Період посадки — рання весна, осінь. Посадкові ями готують розміром 0,5 х 0, 5 х 0, 5 м. Саджанці висаджують за схемою 2х1, 5 м. Під час саджання їх заглиблять на 10 см.
Догляд. Смородина — найвологіша серед ягідних чагарників. Ґрунт має бути вологою, без застою води. У разі засухи поливають (не менш ніж 2-3 відер під кущ на тиждень). Підгодовують у період інтенсивного росту та після плодоносіння. Вимагає щоденного обрізання (важливої або восени). Не треба вирізати всі старі гілки за один рік, поки кущ не утворює нові.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Смородина на штанці |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 100-150 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 100-120 см |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499,95 ₴


