Посадка. Цей сорт інжиру є вкрай морозостійким, витримуючи до -27°C, але вимагає укриття на зиму, особливо в умовах відкритого грунту. Він відзначається двома врожаями, перший, невеликий, в кінці серпня і другий, значно більший, у жовтні. Місце для посадки має бути сонячним та безвітряним.
Якщо ви вирішите вирощувати інжир Брунсвік у відкритому грунті, його висота може досягати 4-х метрів. У горщику рослина досягає висоти 1,8-2,0 метра, активно цвітучи та плодоносячи.
Догляд. Сорт не потребує запилювачів, оскільки він є самоплідним. Регулярний полив, особливо в період засухи, і укриття на зиму забезпечать рослині оптимальні умови для росту та розвитку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Інжир |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 180-200 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269,95 ₴


