Посадка. Гранат Бала-Мюрсаль відомий як один з найкращих сортів, що відрізняється невибагливістю та високою морозостійкістю (до -25°C). Для посадки рекомендується вибирати південно-західний бік в безпосередній близькості до будинку або інших будівель. Запам'ятайте, що важливо облаштовувати рослину на сонячних, безвітряних місцях для оптимального росту та плодоношення.
Догляд. Гранат Бала-Мюрсаль є самоплідним сортом, і його квіти ефективно запилюються між собою, що забезпечує рясне плодоношення. Рослина не вимагає особливого догляду, але слід стежити, щоб не перевантажити кущ. На другий рік можна залишити всього два-три плода, збільшуючи їх кількість у наступні роки. Не рекомендується залишати більше 15 плодів на багаторічних кущах, щоб вони мали змогу розростатися до величини до 200 г і набувати божественного смаку.
Гранат Бала-Мюрсаль не має великої схильності до шкідників і хвороб, що робить його ефективним для вирощування без хімічного захисту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Гранат |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 200-300 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для городу, Для горщиків, для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
| Основні | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 269,95 ₴


