При посадці цибулин лілії необхідно дотримуватися рекомендацій, які не вимагають особливих зусиль. Але їх дотримання послужить в майбутньому запорукою активного росту і пишного цвітіння рослини.
Час посадки. Найбільш слушним періодом для посадки цибулин лілії є осінній період. Також висаджувати лілії можна навесні.
Місце посадки. При виборі місця посадки перевагу варто віддавати сонячним місцям. Варто уникати територій з можливим застоєм води в ґрунті. Лілії люблять родючий, нейтральний і пухкий ґрунт. Дуже важливим також є наявність дренажного шару в місці зростання лілії.
Глибина посадки. Висаджуючи цибулини лілії, необхідно їх поглиблювати на 15 см. При цьому варто дотримуватися відстані між сусідніми рослинами близько 30 см.
Догляд. Цей сорт лілій досить невибагливий в догляді - він вимагає помірного режиму поливу. Ґрунт повинен бути злегка вологим, а кількість поливів залежить від кліматичних умов. Періодичне розпушування ґрунту і видалення бур'янів сприятливо впливають на ріст і цвітіння лілії.
Підживлення спеціальними мінеральними добривами сприймається рослинами дуже добре. Лілії - морозостійкі рослини, але іноді можуть зажадати та укриття на зиму. Все залежить від наявності та висоти снігового шару в умовах сильного морозу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Преміум Лілії |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 90-110 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 249,95 ₴




