
Буряк Тонда ді Кьожжа, ТМ Beste Kern 133 Семена 3 гшт. Florium
26,95 ₴
24,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 719062
Посинь насіння здійснюється у відкритий ґрунт усередині весни. Сіють рядами через 25-30 см. Гарні врожайні ділянки з дренованим родючим ґрунтом.
Сходи вимагають прорізування приблизно через тиждень. Поливи, прополки, розпушування та підживлення — запорука майбутнього гарного врожаю.
Посев. Столовий буряк дуже вимогливий до тепла. Оптимальна °t для її розвитку 15-23 °C. Якщо регулярно поливати та°t повітря підвищена, то дає дуже високий урожай. За °t 5-6 °C насіння починає проростати. Маленькі сходинки під час зниження °t до 4 °C морозу пошкоджуються. Буряк вимогливий до світла, не особливо вимогливий до вологи, але не треба допускати пересихання ґрунту. Буряклу висівайте в березні — квітні та на початку червня. Посиїв виробляють рядовим способом, на відстань 20-25 см між рядами, за глибини закладення на 2-3 см.
Догляд. буряку необхідно прорізувати. Посіни проривають, коли в рослин розвинеться 3-4 справжніх аркуші, залишаючи відстань між рослинами в 10-12 см. Рихлення, в спеку — поливання.
У нашому інтернет-магазині можна купити семена свеклы.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | ТМ Beste Kern |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 3 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 р |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Багатоколірні |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 24,26 ₴


