Квітка космеї махрової розмножується насіннєвим шляхом. Для молодих рослин, які ще не зміцніли, небезпеку серед шкідників становлять слимаки та равлики. Рослина дуже стійка до будь-яких інфекцій.
Час садіння. Насіннєвий матеріал космеї висівають у парники або на розсаду в березні-квітні. У квітні-травні можна сіяти безпосередньо у відкритий ґрунт.
Місце садіння. Космея добре зростає на відкритих сонячних ділянках саду. Може перебувати в півтіні, але в такому разі цвітіння буде бідним. Загалом не висуває особливих потреб до ґрунтів, але краще відчуває себе на пухкому, добре дренованому, помірно родючому ґрунті зі слабокислою реакцією середовища.
Глибина садіння. Для того щоб побачити перші паростки, необхідно вчасно покласти насіннєвий матеріал у лунку на глибину 1 см. Схема висаджування — 30 х 40 см.
Догляд
Космея махрова — проста та невибаглива в догляді рослина. Незважаючи на те, що це холодостійка, посухостійка та світлолюбна культура, вона потребує регулярного поливання та елементарних агротехнічних заходів: видалення бур'янів, розпушування та прополювання ґрунту. Також рослина буде вдячна за внесення підживлення мінеральними добривами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 120 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 9,95 ₴



