Кали сорту Captain Dynamo вирощують в саду і горщиках. Рослина відрізняється невибагливістю і не капризна щодо догляду. З квітів можна отримати першокласне зрізання, а листя використовувати для квіткових аранжувань.
Час посадки. У горщики бульби рекомендується висаджувати ранньою весною, в ґрунт - після можливої загрози заморозків. Кали - теплолюбні рослини.
Місце посадки. Квіти кал люблять рости в місцях, де багато світла. Рослини воліють родючі, добре дреновані землі. При вирощуванні в горщиках квіти розміщують на підвіконнях або балконах з розсіяним світлом.
Глибина посадки. Для висадки бульб кали готують ямки на відстані близько 40 см одна від одної і садять їх бруньками вгору на глибину 5-10 см в залежності від розміру посадкового матеріалу.
Догляд. Кала - вологолюбна рослина, яка не переносить нестачі вологи, особливо в період цвітіння і жарких погодних умов. Для рясного і тривалого цвітіння рекомендується вносити регулярні підгодівлі мінеральними та органічними добривами. Сорт Captain Dynamo НЕ морозостійкий, тому з настанням холодів бульби викопують, просушують і залишають на період спокою в темному сухому місці при температурі + 7-15 ° С.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Калли |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 40-60 cm |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 149,95 ₴





