Сорт лобелії Розамунд має популярність серед садівників завдяки невибагливості до умов вирощування. Вирощувати рослину можна як на клумбі, де вона стане справжньою прикрасою, так і в домашніх умовах — на балконі чи підвіконні.
Час садіння. Для висадження насіння частіше використовують розсадний метод, оскільки рослина теплолюбна, і у відкритий ґрунт висаджується лише тоді, коли немає загрози заморозків. Оптимальний період садіння — березень-квітень.
Місце садіння. Сорт добре почувається як на сонячних ділянках саду, так і в півтіні. Щодо ґрунтів — краще сприймає пухкий, добре дренований.
Глибина садіння. Насіння слід висівати на глибину 0,2—0,5 см, тобто поверхневе висадження. Схема садіння — 10 х 15 см.
Догляд
Квітки лобелії віддають перевагу помірному, але регулярному поливу. Щоб сорт тішив своїм рясним і яскравим цвітінням, рослину необхідно підживлювати, краще за все комплексними та мінеральними добривами. Якщо обрізати пагони першого цвітіння, дуже скоро з'являться нові стеблинки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 10-15 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 11,01 ₴



