Посадка. Нерине Боудена (лілія-павук) підходить для вирощування у відкритому ґрунті. Період саджання — квітень або серпень. У природі росте на бідних ґрунтах. Рослини, вирощені в багатому ґрунті, нарощують зелену масу та мають мало квіток. Оптимальний варіант — добре дреновані, піщані ґрунти з низьким вмістом азоту. Місце для саджання вибирають сонячне, захищене від вітру, краще з південного боку. Луковиці висаджують на глибину 10 см, на відстані 7-10 см один від одного.
Нерине Боудена вирощують також у контейнерах. Луковиці висаджують неглибоко, так щоб їхня верхівка була вищою від рівня ґрунту.
Догляд. Неріне Боудена, на відміну від інших різновидів, досить холодостійка рослина (витримує -17°C) У перший рік після саджання, цвітіння може бути багатим. Зимує нерині у відкритому ґрунті лише в регіонах із м'якими зимами. У холодних регіонах — луковички на зиму викопуються. Обережно — рослина отруйна!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Орнитогалум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | вересень |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Кімнатні, Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 13/14 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 84,95 ₴





