Посев. Перець більш теплолюбний, ніж інші культури. Його насіння проростає за 7-9 днів за °t 20-25 °C і за 18-20 днів за °C 13-15 °C. Найбільше тепла перець вимагає у фазі розсади. Якщо °C нижче ніж 12 °C, ріст припиняється. За °t 0,3-0,5 °С морозу рослини гинуть. Оптимальна °t для розвитку та росту перцю 18-25 °C. Дуже негативно на розвиток рослин позначаються різкі температурні коливання. За °C нижче 15 °C і вище 30 °C — квітки перцю опадають. Для отримання ранньої розсади насіння висівають із кінця січня на початок лютого в парник. Насіння сіють розкидання, зверху присипають шаром ґрунту на 1,5-2 см. Сходи з'являються на 8-10 день. Щойно утворюються два справжні листочки, розсада готова до пікирування. Пікувалку проводять у парник по схемі 8х8 см. У відкритий ґрунт висаджують наприкінці квітня — маєток. Для пізньої розсади посів проводять пізніше. Щойно пройде небезпека пізніх весняних заморозків, розсаду можна висаджувати на грядки. Водночас °t ґрунту має бути не нижче ніж 14 °C.
Догляд. Перець неможливо виростити без поливу. Але врахуйте, що поливати потрібно тільки за потреби — під час перевладження рослини жовтіють і квітки опадають. Рихування проводять тільки після того, як рослина добре укоренена. Воно має бути дрібним, на глибину 5-10 см, тому що коренева система перцю розміщується дуже близько до поверхні ґрунту. Вирихання дає змогу зруйнувати ґрунтову шкірку та сприяє кращому провітрюванню та прогріванню ґрунту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Перець овочі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,2 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 11,95 ₴



