Кукурудзу сорту Тамара вирощують у відкритому ґрунті посівним способом у квітні (або коли земля прогріється до +10 ° С). Насіння садять в ямки по 1-2 штуки на глибину не більше 5 см. Якщо проросли обидва паростки, їх розсаджують для гарного росту кореневої системи. Для сорту Тамара підходить будь-який тип ґрунту, але перед посадкою рекомендується підрихлити землю і наситити органікою. Тамара-гібрид має масу переваг, серед яких висока стійкість до температурних перепадів і простий догляд. Збирати врожай можна в липні.
Посів. Кукурудза вимоглива до тепла, її сходи не переносять найменших заморозків. Сіяти її потрібно на легких, добре прогрітих ґрунтах, коли температура на глибині загортання насіння (4-6 см) досягає 10-12 ° С. Кукурудзу висівають наприкінці квітня або на початку травня на глибину 7-8 см, широкорядним способом, розміщуючи рядок від рядка на відстані 65-70 см. За такого способу посіву на 100 квадратних метрів потрібно 200 грамів насіння.
Догляд. Після появи сходів ділянку потрібно розпушити, а коли утвориться другий листочок, сходи проріджують, залишаючи в рядку найкращі рослини на відстані 30-35 см. У випадку посіву кукурудзи в лунки при проріджуванні залишають по одній рослині. Щоб мати свіжі качани протягом літа, висівати кукурудзу слід з інтервалом в 10-15 днів. Останній термін посіву середина липня. Регулярно видаляють бічні пагони - пасинки, які можуть затримати ріст качанів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Кукурудза солодка |
| Вологість грунту | Суха, Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 170 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 45 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 29,95 ₴



