Статиця життєлюбна та абсолютно невибаглива. Для вирощування досить вибрати сонячне місце з легким суглинистим ґрунтом. Вона також не боїться вітрів, тому протягів годі й остерігатися.
З догляду варто забезпечити полив і підгодівлю. Землю потрібно підтримувати злегка вологою, поливати один раз у два місяці. З добрив краще використовувати мінеральні.
Посадка
Починати посадку потрібно в травні. Технологія виглядає наступним чином:
-
викопайте лунки глибиною 2-3 см;
-
зберігайте відстань між ямками 20-25 см;
-
покладіть на дно кожного поглиблення насіння;
-
засипте землею.
Відразу після посадки майбутні саджанці необхідно полити підсоленою водою.
Цвітіння починається в середині літа. Привабливий вигляд рослин зберігається до перших заморозків.
Статиця НЕ морозостійка, тому вирощувати її варто як однорічник. Насолоджуйтесь цвітінням в саду, а пізніше використовуйте культуру для створення красивих сухоцвітних букетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 20-25 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 10,95 ₴



