Садіння
Нагідки Червоний Дотик невибагливі, тому добре зростають як на сонячних ділянках, так і в пів тіні. Вони холодостійкі та витримують зниження температур до –5 °С.
Час садіння. Нагідки слід висаджувати у відкритий ґрунт у травні.
Місце садіння. Для активного зростання краще обрати вільні, просторі ділянки з достатньою кількістю сонця. У затінку рослина може цвісти не так рясно, а також поступово витягується.
Глибина садіння. Глибина висадження насіння не має перевищувати 1—2 см, схема садіння — 20 х 25 см.
Догляд
Нагідки нескладні в догляді. Для них важливо вчасно проводити поливання, але не перезволожувати рослину. Застій води може викликати загибель квітки. Періодично садівники радять вносити добрива, обробляти фунгіцидами, якщо є ознаки захворювань. Землю навколо рослини слід розпушувати, виривати бур’ян.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 25-30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 11,95 ₴



