Посадка. Будлеї будуть добре рости на сонячних ділянках, захищених від холодних вітрів. Рослину садять навесні або восени в нейтральний грунт (перезволоження грунту не виносить). Відстань між рослинами - не менше 2м. Викопайте ямки глибиною 50-60см, посадіть рослину так, щоб коренева шийка була на рівні поверхні грунту. Полийте. Замульчуйте рослина. У міру просихання грунту поливайте рослини невеликими порціями.
Догляд. Рослина потребує підживлення. Навесні удобрюють мінеральними добривами з підвищеним вмістом азоту, в середині літа удобрюють фосфорно-калійним добривом. Будлеї потрібна щорічної обрізки. Обрізку проводять ранньою весною, пагони обрізають до 30 см. Завдяки цьому добре ростуть пагони, і рослина рясно цвіте. Взимку стебла будлеї можуть підмерзати досить сильно, але коренева система зимує добре і навесні стебла відростають знову досить швидко. На зиму бажано укривати торфом, яловим гіллям висотою до 20 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Буддлея |
| Вологість грунту | Суха |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 150 - 200 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Фіолетовий, Синій |
- Ціна: 169,95 ₴





