Посадка. Ця ефектна вічнозелена рослина має дуже красивий вигляд в садовому дизайні. Його можна садити поодинок або групою, наприклад, як живий огорожі. Високозрослий ялівець застосовується в парках і на дачних ділянках, а карликовий — прекрасно підходить для створення кам'янистих садів. Крім того, ця рослина здатна запобігти ерозії ґрунту. Воно не виносить загазованості та любить екологічно чисті зони. Але все ж деякі сучасні сорти також підходять для вирощування в міських умовах.
Ялівець вимагає багато місця й не виносить придушень. Під час саджання рослин треба дотримуватися інтервалу від 0,5 до 2 м один від одного. Ґрунт для посадки залежить від типу та сорту. Одні ялівці віддають перевагу піщаним ґрунтам (щоразівник сибірський), інші ж люблять чорноземи (щомажерник віргінський). До плодородства ґрунтів усі різновиди маловибагливі, але обов'язковою умовою є те, що ґрунт має бути пухким. Місце розташування — відкрите, добре освітлене. Невелике затінення теж вітається.
Посадкову яму для ялівцю готують 2-3 рази ширший, ніж сам корінь із комом. Зазвичай глибина посадки становить 70 см. Якщо ґрунт глинистий, то яму заповнюють сумішшю з торф'яної крихти, дернової землі та піску (у співвідношенні 2:1:1). На дно насипають шар дренажу. Ґрунт навколо рослини добре утрамбують і мульчують торфом або тирсою, досить товстим шаром (приблизно 8 см). Оптимальний час для саджання: квітень-май і кінець серпня — вересень.
Догляд. За ялівцями досить легко доглядати. Все, що їм потрібно, так це поливання в спеку (2-3 рази за сезон) і періодичне розпушування ґрунту навколо рослин. Догляд за ялівцем досить простий: у посушливе літо йому потрібен полив 2-3 рази за сезон, у вечірню пору — обприскування. Навколо молодих рослин періодично пухлять ґрунт після поливу та прополки. Також потрібно видаляти сухі гілки. Стрижка ялівцю безпосередньо залежить від типу та сорту. На зиму теплолюбні та молоді ялівці треба замульчувати й укрити.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ялівець |
| Вологість грунту | Суха, Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 15-30 см |
| Глибина посадки | 40 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 119,95 ₴




