Посадка.
Грунт: для амарилісів необхідна легка та дренована грунтова суміш. Зазвичай використовують спеціальну грунтову суміш для амарилісів, яка містить переважно пісок, торф та перліт. Важливо, щоб грунт був розслабленим та повітропроникним.
Посадка: цибулину саджають у горщик так, щоб вона на половину або на 1/3 частину була на поверхні грунту.
Горщик: горщик повинен бути достатньо просторий мати хороший дренаж.
Полив: рослину потрібно регулярно поливати, але не допускати пересихання грунту
Догляд.
Квітка потребує регулярного поливу, особливо під час активного зростання та цвітіння. Забезпечте регулярне та достатнє зволоження ґрунту. Перегодовування водою може призвести до гниття цибулини, тому переконайтеся, що ґрунт висихає між поливами. Також квітка потребує добрива, особливо в період активного зростання. Використовуйте добриво для квіткових рослин з низьким вмістом азоту. Не застосовуйте добрива під час періоду спокою рослини, що зазвичай триває влітку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Амариліси від Floralia |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | 6 тижнів після посадки |
| Висота рослини | 40-45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 26/28 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 524,95 ₴





