Насамперед слід подбати про родючість ґрунту, тому що мускарі зростатимуть на цьому місці кілька років. У землю вносять перегній або компост, якщо ґрунт глинистий - трохи піску, після чого перекопують з перевертанням пласта. Вересень та жовтень – ідеальний період для посадки мускарів.
Час посадки. Мускарі садять восени, у вересні-жовтні. Їх залишають рости на одному місці кілька років. Пізніше квіти утворюють широкі кущі діаметром до 10 см.
Місце посадки. Мускарі Baby's Breath віддають перевагу сонячним місцям і без втрати декоративності переносять легку тінь в оточенні дерев і чагарників. Вони будуть рости де завгодно, якщо ґрунт буде родючим, злегка вологим, пухким і проникним.
Глибина посадки. Цибулини мускарів висаджують восени на глибину близько 5-6 см. Під час посадки дотримуються просторових проміжків 15-20 см. Якщо посадити цибулини занадто глибоко, вони не проростуть і рослини загинуть.
Догляд. Рослина морозостійка, тому успішно переживає найхолодніші періоди року без додаткового укриття. Під час цвітіння потребує додаткового поливу та розпушування прикореневої зони.
Через 4-5 років слід пересадити мускарі на інше місце, на той час кущ надмірно розростається, стебла тіснять одне одного, виникає конкуренція за поживні речовини, вологу та світло. Пересаджують сорт Baby's Breath восени, після того, як листя усохне. Викопують пучок цибулин та розсаджують у новому місці по одній.
Відвідайте наш інтернет магазин квітів для саду і Ви захочете повернутися ще.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Мускарі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | вересень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 20 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 8/9 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Блакитний |
- Ціна: 69,95 ₴





