Алліум добре розростається, тому при посадці слід дотримуватися інтервалу між цибулинами в 10-15 см. Також можна мульчувати землю для збереження довголіття та здоров'я рослини.
Час посадки. Висадити білосніжний алліум можна у квітні-травні або вересні-жовтні.
Місце посадки. Алліум необхідно розміщувати під прямими сонячними променями, але з захистом від вітру. Квітка здатна прижитися в будь-яких типах ґрунту, крім болотистих і виснажених.
Глибина посадки. Глибина посадки розраховується для кожної цибулини індивідуально. Глибина лунки повинна дорівнювати трьом діаметрам цибулини, що висаджується.
Догляд. Доглядати за алліумом зовсім не складно. Рослина любить прикореневі підживлення з включенням калію, а також полив виключно після повного висихання землі. Сорт морозостійкий, тому викопування на зиму не проводиться. Викопувати цибулини для пересадки необхідно кожні 4-5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 90-120 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 6+ |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 65,95 ₴





