


Анемона Pink Star (Пінк Стар) Махровая 136 Луковицы 5шт. Florium
115,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 202030
Анемона підходить для посадки в контейнерах і відкритому ґрунті, зрізання в букети. Висаджуючи бульби з інтервалом в 7-14 днів, можна створити ефект ще більш тривалого цвітіння.
Час посадки. Посадкою квітки можна займатися навесні та восени. Для отримання ранніх весняних бутонів найкраще зробити посадку в жовтні.
Місце посадки. Дана культура воліє родючі ґрунти та напівзатінене розташування.
Глибина посадки. Бульби заглиблюють максимум на 5 см в пухкий вологий ґрунт.
Догляд. Анемона любить помірну вологість і корисні мікроелементи, тому полив проводять, як тільки висихає земля, а підгодівлі - кожні 2 тижні. Сорт здатний переносити зимові морози. Для цього анемону Governor прикривають на 10-15 см листям, сіном і корою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Анемона корончатая |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 15 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 5+ |
| Відстань між рослинами | 5 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 115,95 ₴


