Бобовник анагіролистний (Золотий Дощ) найкраще росте на свіжому, родючому, не надто сухому грунті з високим вмістом кальцію, але він також може розвиватися на нижчому субстраті. На добре освітлених місцях цвіте дуже рясно.
Садити бобовник Золотий Дощ потрібно поодинці або невеликими групами, бажано добре відкритих місцях. Їм можна засаджувати також опори, тоді слід прив'язувати до конструкції молоді пагони, згинаючи у відповідну форму. Таким чином, створюються красиві навіси над брамою або навіть тінисті алеї.
Культура не виносить сильної обрізки. Достатньо зрізати пошкоджені або старі пагони відразу після цвітіння і проводити зріз, що формує, якщо рослина повинна бути у вигляді компактного куща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Бобівник |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 400-600 см |
| Глибина посадки | 40 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P11 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849,95 ₴





