Висаджувати бузок потрібно навесні, після того як прогріється ґрунт, або восени. Для цього викачують яму глибиною 50 см і діаметром 45 см. На низ ями викладають дренаж, після засипають шар родючої землі. Посередині ями насипають пагорбик, у який впирають саженець бузку, розташовуючи з боку пагорбика кореневі вирощені. Яму засипають родючим шаром. Одночасно з цим можна ввести мінеральні добавки. Землю обережно утоптують, щоб не пошкодити коріння. Рясно поливають. Після ґрунту навколо саджанців засипають шаром сухого торфу. Доросла рослина не потребує рясного поливу та нормально переносить спеку. Рослина досить морозостійка та не потребує укутування.
Заходьте частіше в наш інтернет-магазин саджанців квітів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Бузок |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 250-350 см |
| Глибина посадки | 30 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Багатоколірні |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204,95 ₴


