Сорт невибагливий до умов вирощування та догляду. Рекомендується проводити посадку під укриттям у вигляді плівки, агроволокна чи теплиці. Саме за таких умов можна досягти високих показників урожайності. Найбільш прийнятна густина посадки - 25-32 тис. рослин на 1 га. Після появи сходів необхідно прорідити рослини, видаливши слабкі.
Догляд полягає в регулярному поливанні, видаленні бур'янів та внесенні добрив. Також посіви необхідно підтримувати у чистому від бур'янів вигляді, обробляти культуру біопрепаратами проти хвороб та шкідників.
Заходьте частіше в наш розплідник саджанців квітів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Білокачанна капуста |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Кількість в упаковці, шт | 20 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Відстань між рослинами | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28,76 ₴


