Садіння
Жоржина сорту Мінлива Данді відрізняється своєю непримхливістю. Якщо ви оберете для неї гарне місце, рослина віддячить пишним цвітінням і здоровим виглядом.
Час садіння. Висадження насіннєвого матеріалу жоржин відбувається в березні-квітні на розсаду. Оскільки рослина теплолюбна, і весняні заморозки можуть негативно відбитися на розвитку насіння, висівати у відкритий ґрунт її краще в другій половині травня.
Місце садіння. Жоржина добре зростатиме на сонячних ділянках будь-якого ґрунту, але краще саджати її на пухких родючих ґрунтах.
Глибина садіння. Насіннєвий матеріал висаджують на глибину 1 см, дотримуючись схеми 30 х 30 см.
Догляд
Сорт жоржини Мінлива Данді полюбляє рясний полив. Бажано поливати рослини два рази на тиждень. Квіти чуйні на внесення добрив: підживлення здійснюють кожні 14 днів. Для високорослих сортів обов'язковими заходами є підв'язування, підгортання, пасинкування. Також слід проводити обробку від шкідників і хвороб. Розмножується жоржина насінням і бульбами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 80-100 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 15,95 ₴



